HAKKIMIZDA

Margi

Margi Markası İle Edirne'nin en büyük yerel marketi olarak Yediyolağzı Mağazamızda 2002 yılında başladığımız Marketçilik Sektöründe Edirne'de en kaliteli ürünü en ucuz fiyata alma politikası ile halkımıza hizmet veriyoruz.

2011 Yılında Edirnenin İlk ve Tek 5 Yıldızlı Oteli ile Edirne'nin Turizm Alanındaki Eksiğini Tamamladık ve Edirne'nin Turizmini Yurtiçi ve Yurtdışı Alanda Canlandırdık. İlk Günden İtibaren Konfor, Hizmet, Lezzet ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olarak Hizmete Devam Ediyoruz.

2011 Yılında Margi Outlet AVM ile Trakya'nın En Büyük Açık Modern ve Ferah Alışveriş Merkezi Olarak Hizmete Başladık. Açıldığı Andan İtibaren Trakya ve Balkanların Cazibe Merkezi Haline Gelen Alışveriş Merkezimizde Müşteri Memnuniyeti ve İhtiyaçları Karşılayacak Marka Karması ile Hizmetimize Devam Ediyoruz.

2018 Yılında Yarattığımız GND YAPI Markası ile Konut İnşaatı Konusunda da Edirne'nin Kaliteli ve Konforlu Yapılara Ulaşması İçin İlk Adımı Attık. Alışveriş Merkezi - Hotel Gibi İlkleri Ve Enleri Yarattığımız Şehrimizde Tecrübemizi Konut Sektöründe de Kullandık. Fark Yaratan İlk Projemizde Çok Kısa Bir Yoğun Bir İlgi İle Karşılaştık. Yeni Projelerimiz Devam Ediyor.